LAB-O_www_conductor

Eesti LAB Orkestri meeskond

Kunstiline juht ja dirigent

Tanel Nurk

Projekti kunstiline juht on Tanel Nurk, noor dirigent ja muusikapedagoog, kel on ette näidata Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureuse- (viiuli eriala, 2010) ja magistrikraad (orkestridirigeerimise eriala, 2012). Täiendanud end Berliini Kunstide Ülikoolis (prof. Lutz Köhleri dirigeerimisklassis) ning omandanud magistrikraadi EMTA-s prof Toomas Kapteni dirigeerimisklassis. Momendil töötab Tallinna Rahumäe Põhikoolis ja Järveotsa Gümnaasiumis muusikaõpetaja ning koorijuhina. Tanel tegeleb ka laulmisega, võttes osa kammerkoor “Noored Eesti Hääled” tegevusest. Alates 2013. aastast on Tanel Revalia poistekoori peadirigent. LAB Orkestri kunstilise juhina on üheks tema eesmärgiks jõuda ka mittetüüpilise klassikalise muusika publikuni. Oma tegevuses püüab ta avada klassikalise muusika potentsiaale ja laiendada selle esitusvõimalusi.

Tegevjuht

Markus Köcher

LAB Orkestri rajaja ja projekti tegevjuht on Markus Köcher, kes on lõpetanud 2010. a. Leipzigi Ülikooli magistrantuuri kultuuriteaduse ning kommunikatsiooni- ja meediateaduse eriala. Ta on töötanud aastaid rahvusvahelises noorteorkestri projektis Baltic Sea Youth Philharmonic (kunstiline juht Kristjan Järvi), samuti Usedomi Muusikafestivalil Saksamaal. Tänasel päeval on Markus vabakutseline kultuuri- ja kommunikatsioonimänedžer. Ta elab juba mõni aasta Tallinnas, kus ta on teinud koostööd selliste kultuuriinstitutsioonidega nagu Eesti Kontsert ja Tallinna Goethe Instituut ning festivalidega nagu PÖFF. Suuresti mõjutatuna just teatrist, on Markuse eesmärgiks viia klassikalise muusika kontserdid uuele tasemele.

Projekti meeskond ”Erinevates paikades”

Karl Saluveer

Karl Saluveer on videokunstnik, kes on üle 5 aasta töötanud erinevate artistide ja festivalidega nagu Plektrum, Pimedate Ööde Filmifestival, Antonina, Mimicry, Jazztronic. Lisaks on ta kommunikatsioonistuudio Hmmm Creative Studio üks loojatest. Hmmm pakub uutmoodi turunduslahendusi, suuremateks klientideks on seni olnud Presidendi Kantselei, Riigikogu Kantselei, Rahva Raamat, JustFilmi festival, Huum, Swärk, Siseministeerium jne.

Martina Tramberg

Martina Tramberg on töötanud erinevate kultuuriprojektide projektijuhina viimased 7 aastat. Seejuures on ta tegelenud ka lühifilmide ja reklaamklippide produtseerimisega ning mängufilmide turundamisega. Viimaste tegemiste hulka kuulub produktsioonifirma Allfilm poolt toodetud dokumentaalfilmi „40+2 nädalat” ja mängufilmi „Seenelkäik” turundamine ning Eesti filmimuusikat tutvustava showcase ürituse korraldamine PÖFFi raames koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga.

Anastassia Dratšova

Alates 2010. aastast on Anastassia Dratšova töötanud turundus- ja kommunikatsioonispetsialistina ülikoolide projektides (EKA, EMTA, TTÜ), kultuuriasutustes (Tallinna Linnamuuseum, Eesti Instituut, Pille Lille Muusikute Fond) ning samuti omab kogemust interdistsiplinaarsete projektide läbiviimises. Kõige rohkem on ta tööalaselt tegelenud publiku kujundamise ning kaasamisega, uurinud disaini rolli institutsiooni tööprotsessis ja sihtrühma interaktiivsust. Anastassia Dratšova on õppinud Tallinna Ülikoolis reklaami ja imagoloogiat ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kultuurikorraldust.